Masáže bábätiek

masaze babetiek
  • Tento kurz vedie diplomovaná fyzioterapeutka s 35 ročnou pedagogickou praxou, pri ktorej sa venovala výuke rôznych typov masáží
  • Dozviete sa tu základy masáže, ako a prečo ju vykonávať, ale aj kedy je masáž nevhodná. Budete informovaný o anatómii a fyziológii kojenca a batolata a jeho vývinové štádiá. Naučíte sa správny postup masáže, využitie masážnych prostriedkov a budú vám zodpovedané vaše otázky.
  • Stretnutie bude trvať 45-60 minút. Masáže odporúčame pre bábätká od narodenia (hneď ako sa mamička cíti dobre) do cca 12 mesiacov – záleží od aktivity dieťata. Ak vám bábätko v čase kurzu spí, nemusíte sa obávať, masáž sa môže vykonávať aj spiacemu bábätku.
  • V cene sú zahrnuté informácie o masáži dojčiat, postup jednotlivých masáží, masážne prostriedky. Vítaný sú obaja rodičia.
    Poprosíme rodičov, aby si priniesli dve bavlnené plienky a v prípade ak má dieťatko kožné problémy alebo alergie, tak aj vlastný masážny prostriedok (krém, olejček,…) – inak je masážny prostriedok v cene. Samozrejmosťou sú iné potreby dieťatka ako občerstvenie, plienky a pod. podľa uváženia rodiča.
Kurz momentálne neprebieha.