Ach tá diastáza

  • Kurz je trojdenný, každý deň po 2,5 hodiny. Naučíme sa pracovať s panvovým dnom, správne pri cvičení dýchať a základné cviky pri diastáze.
  • Tento kurz je určený pre ženy trpiace diastázou (hlavne po pôrode). Nie je určený ako lektorský kurz pre fitnes trénerov a cvičiteľov.
  • Pri prihlasovaní možnosť výberu z dvoch variantov!!! Iba kurz (cena 50 eur), alebo celý program – kurz + 2 extra cvičenia po 1,5 hodiny + brožúra (cena 62 eur).
  • Súčasťou progamu sú okrem kurzu aj 2 extra cvičenia, kde si zopakujeme správnosť cvikov a pridáme ďalšie zložitejšie cviky. V cene programu je aj brožúrka s jednotlivými cvikmi a rozpísaným programom cvičenia od prvého dňa stretnutia po posledné stretnutie.
  • Po absolvovaní kurzu je možné sa dodatočne prihlásiť na program, teda brožúra + ďalšie dve extra cvičenia v cene 17 eur za jedno cvičenie.
  • Pozor nutné prihlásiť sa vopred e-mailom, sms, telefonicky alebo cez formulár. Pri prihlásení prosím uvedte či máte záujem o “kurz Ach tá diastáza” alebo “program Ach tá diastáza”. Počet miest je obmedzený.
  • Prineste si so sebou pohodlné oblečenie, uterák, vodu a dobrú náladu 🙂
Diastáza – teda rozostup priamych brušných svalov, vzniká ako v tehotenstve, tak aj pri obezite, alebo dvíhaní ťažkých bremien. Nemýlte sa ale, častokrát je aj dôsledkom operácií, pri ktorých dochádza ku porušeniu brušnej steny.
Ako teda zistím či mám diastázu? A čo s ňou mám robiť? Ako mám posilovať panvové dno? Aké ďalšie cviky robiť na stiahnutie diastázy? Všetko sa dozviete na tomto trojdňovom kurze
MC PASTIERIK – Aktuálny termín kurzu: 12.-14.1.2018 o 17:00
1.deň (12.1) od 17:00 do 20:00; 2.deň (13.1) od 9:00 do 12:00; 3.deň (14.1) od 9:00 do 12:00
Dátumy extra cvičení – 9.2.2018 od 18:30 do 20:00, 8.3.2018 od 18:30 do 20:00

Na kurz sa je potrebné prihlásiť sa vopred e-mailom, sms, telefonicky alebo cez formulár MC Pastierik.


Prednáška v MC PASTIERIK, kde získate odpovede na základné otázky: čo je to diastáza, čo postihuje, ako sa s ňou dá pracovať, ako sa dá zmenšiť, ako je potrebné cvičiť, čomu sa vyvarovať, ako športovať a mnoho iných.

Po prednáške bude možné nechať si nechať zdiagnostikovať diastázu a zároveň sa prihlásiť na nadchádzajúci kurz.
Online prihláška na prednášku. Po prihlásení máte rezervované miesto.

Aktuálny termín prednášky: (o ďalšom termíne prednášky Vás budeme informovať 🙂 )